Server od 5€ mesačne pre Váš projekt

Pre svyžný chod vašej webovej stránky je potrebný aj dobrý server. Preto odporúčame našim klientom serveri v našej správe. Naše serveri bežia na rýchlych SSD diskoch.
Ak chcete, aby sme vám pripravili cenovú kalkuláciu pre váš projekt, napíšte nám cez nižšie priložený formulár.
Naše serveri prenajímame našim klientom už od 5€ mesačne.

Kontaktný formulár

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s GDPR (General Data Protection Regulation) alebo všeobecné nariadenie na ochranu osobných údajov. Ide o nariadenie Európskej únie, ktoré upravuje a nahrádza doterajší zákon o ochrane osobných údajov.
Od 25.5.2018 platný pre SR a CZ trh.
Ochrana fyzických osôb v súvislosti so spracovávaním osobných údajov patrí medzi základné ľudské práva. Najdôležitejší je rešpekt súkromného a rodinného života či uchovávanie citlivých informácií o ostatných.

Vaše údaje, zadané v tomto formulári nebudú poskytované tretím stranám. Tieto údaje budú použité na kontaktovanie vás vo veci danej v tomto formulári. Maximálne je to emailový alebo telefonický kontakt.
Po tejto komunikácií bude váš email a telefónne číslo vymazané z našej databázy. Na emailovú adresu vám nebudeme zasielať žiadne newslettre ani žiadne iné informácie ako informácie týkajúce sa vašej požiadavky, ktorú napíšete v tomto formulári.

Toto je nutné vyhlásenie z našej strany kvôli novým smerniciam EU. Ďakujeme im všetkým tam v Bruseli moc krásne 🙂